Strādās divas sezonas ilgāk

01.07.2019.

SIA “Kāpiņa” Koknesē, piedaloties biedrības “Aizkraukles rajona partnerība” rīkotajā konkursā, ieguva LEADER programmas finansējumu vasaras darbnīcas pārbūvei.

SIA “Kāpiņa” īpašniece, ādas apstrādes meistare Inese Kāpiņa stāsta, ka pirms projekta realizācijas vasaras darbnīca bija atvērta tipa koka lapene, bez stiklotiem logiem. Tā atrodas ainaviski skaistā vietā, bet diemžēl bija izmantojama vien gada siltajos mēnešos. Pārējā laikā kalpoja kā noliktava. Tāpēc, piesaistot projekta līdzekļus un ieguldot savu naudu, lapenīte pārbūvēta un kļuvusi par divstāvu ēku. Pirmajā stāvā ir apsildāmas telpas darbnīcām, kur notiek radošās meistarklases. Ja klienti vēlas, var pārnakšņot otrajā stāvā izveidotajā guļamistabā. Ērtībām iekārtota arī maza virtuvīte.

Līdz šim nodarbinātā lielā darbnīca, īpaši vasarā, tūrisma sezonā, ir ļoti noslogota, tāpēc papildus telpas “Kāpiņai” bija ļoti nepieciešamas. Izbūvējot apkures sistēmu, aktīvo tūrisma sezonu izdevies pagarināt un nodarbības te var rīkot ne tikai vasarā, bet arī agri pavasarī un vēlu rudenī. Pašlaik uzņēmumā nodarbināti ir septiņi cilvēki.

Kopējās attiecināmās izmaksas — 24 265,83 EUR, piešķirtais publiskais finansējums — 16 986,08 EUR.

Tuvākie notikumi
Visi