Aizpildi anketu – uzsākam darbu pie jaunās STRATĒĢIJAS izstrādes

16.02.2023.
Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” ir uzsākusi darbu pie biedrības darbības teritorijas attīstības stratēģijas izstrādes 2023.-2027.gadam.
Balstoties uz šo stratēģiju mūsu teritorijas uzņēmējiem, organizācijām, iestādēm un iedzīvotājiem būs iespēja saņemt finansējumu savu vajadzību, mērķu īstenošanai un savas dzīves vides pilnveidošanai, kā arī attīstīt uzņēmējdarbību.
Stratēģijas izstrādes sākuma posmā veicam esošās situācijas apzināšanu, tāpēc aicinām Tevi veltīt apmēram 10 minūtes laika un atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem par Tavu dzīvesvietu.
 
Tavas sniegtās atbildes ir nozīmīgas, jo tās ļaus identificēt:
– vietējiem iedzīvotājiem nepieciešamo dzīves vides uzlabošanai;
– uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās darbības;
– atbalsta virzienus nākotnē.

https://ej.uz/aptauja

Aptaujas anketu lūdzam aizpildīt ikvienu, kurš dzīvo vai strādā biedrības darbības teritorijā – Aizkraukles novads un Bauskas novada Kurmenes un Valles pagasti.
Anketu lūdzam aizpildīt līdz 15.03.2023.
 
Esi aktīvs un iesaisties:
  • februārī un martā aicinām Tevi piedalīties dažādās tematiskajās diskusijās (seko informācijai biedrības mājaslapā un sociālajos tīklos). Par grupu tematiskajām jomām un norises laikiem informācija vēl sekos.
  • maijā esi aicināts piedalīties Partnerības Attīstības stratēģijas 2023-2027.gadam prezentēšanas pasākumā un iesniegt priekšlikumus, komentārus, ja tādi būs. Par pasākuma norises laiku informācija vēl sekos.

Komentāru nav
Pievienot komentāru
Tuvākie notikumi
Visi