Aicinām pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Itāliju, Sardīniju 28.03-1.04.2022

18.02.2022.

Izsludinām pieteikšanos pieredzes apmaiņas braucienam uz Sardīniju projektā “Aprites ekonomika lauku reģionos. Global Eko – Inno Eko” (Nr. 18-00-A019.333-000003).

Brauciens paredzēts no 2022.gada 28.marta – 1.aprīlim uz sadarbības partnera vietējās rīcības grupas CAMPIDANO teritoriju.

No mūsu teritorijas tiek aicināti pieteikties 5 uzņēmēji. Transporta un uzturēšanās izdevumi tiek segti no projekta. Vēlamas zināšanas angļu valodā sarunvalodas līmenī, lai spētu pastāstīt par sevi un komunicēt ar citiem projekta partneriem.

Programma.

Pretendents tiks vērtēts pēc atbilstības mērķgrupai (balstoties uz piedāvātās programmas objektiem), motivācijas vēstules, līdzšinējās aktivitātes teritorijā un sadarbības ar Partnerību līdz šim.

Sūti savu pieteikuma vēstuli (max A4) brīvā formā uz ilvija.asmane@aizkrauklespartneriba.lv

ŅEMOT VĒRĀ ESOŠO SITUĀCIJU VALSTĪ UN PASAULĒ, AICINĀTI PIETEIKTIES TIKAI TIE, KURIEM IR COVID-19 SERTIFIKĀTS!!!

Saskaņā ar Itālijas noteikumiem, derīgs Covid-19 sertifikāts skaitās 6 mēneši pēc pēdējās vakcinācijas devas vai pārslimošanas, vairāk lasīt TE

Gadījumā, ja tiek saņemti vairāk kā 5 pieteikumi, Aizkraukles rajona partnerība patur tiesības izvēlēties atbilstošākos pretendentus braucienam.

Gaidīšu pieteikumus līdz 2022.gada 25.februārim! Pie pieteikuma jāpievieno Covid sertifikāts!

Sazināšos ar izvēlētajiem kandidātiem.

Papildus informācija pie projekta vadītājas Ilvijas Ašmanes pa tālr. 28367981.

Komentāru nav
Pievienot komentāru
Tuvākie notikumi
Visi