Tiek izsludināta pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam uz Moldovu!

09.02.2020.

Projektā Nr. 18-00-A019.333-000017 “No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu ilgtspējīgiem lauku tūrisma produktiem” tiek izsludināts PIEREDZES APMAIŅAS BRAUCIENS uz Moldovu, Cahul no 2020. gada 6. – 9. aprīlim, kura laikā Moldovas vietējā rīcības grupa “Lunca Prutului de Jos” rādīs savas teritorijas labākos piemērus par tradicionālajām amata prasmēm.

No Aizkraukles rajona partnerības teritorijas tiek aicināti pieteikties 5 interesenti. Transporta un uzturēšanās izdevumi tiek segti no projekta.

Vēlamas zināšanas angļu/ krievu valodā sarunvalodas līmenī, lai spētu pastāstīt par sevi un komunicēt ar citiem projekta partneriem.

PROGRAMMA.

Viens pārstāvis no vienas organizācijas varēs braukt tikai vienā pieredzes apmaiņas braucienā šī projekta ietvaros.

Pretendenti (esošie vai potenciālie tūrisma pakalpojuma sniedzēji) tiks vērtēti pēc atbilstības mērķgrupai (balstoties uz piedāvātās programmas objektiem), motivācijas vēstules, līdzšinējās aktivitātes teritorijā un sadarbības ar Partnerību līdz šim.

Sūti savu pieteikuma vēstuli (max A4) brīvā formā uz ilvija.asmane@aizkrauklespartneriba.lv.

Gadījumā, ja tiek saņemti vairāk kā 5 pieteikumi, Aizkraukles rajona partnerība patur tiesības izvēlēties atbilstošākos pretendentus braucienam.

Gaidīšu pieteikumus līdz 2020.gada 28.februārim!

Sazināšos ar izvēlētajiem kandidātiem.

Papildus informācija pie projekta vadītājas Ilvijas Ašmanes pa tālr. 28367981.

 

Komentāru nav
Pievienot komentāru
Tuvākie notikumi
Visi