Tiek izsludināta pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam uz SLOVĒNIJU

14.10.2019.

Projektā Nr. 18-00-A019.333-000017 “No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu ilgtspējīgiem lauku tūrisma produktiem” tiek izsludināts nākošais PIEREDZES APMAIŅAS BRAUCIENS uz Slovēniju, Kamnik no 2019. gada 2. – 5. decembrim, kura laikā Slovēnijas vietējā rīcības grupa “Heart of Slovenia” rādīs savas teritorijas labākos piemērus par tradicionālajām amata prasmēm.

No Aizkraukles rajona partnerības teritorijas tiek aicināti pieteikties 5 interesenti. Transporta un uzturēšanās izdevumi tiek segti no projekta. Galvenais nosacījums ir angļu valoda sarunvalodas līmenī, lai spētu pastāstīt par sevi un komunicēt ar citiem projekta partneriem.

PROGRAMMA

Viens pārstāvis varēs braukt tikai vienā pieredzes apmaiņas braucienā šī projekta ietvaros (kopā plānoti 5 braucieni).

Sūti savu pieteikuma vēstuli (max A4) brīvā formā uz ilvija.asmane@aizkrauklespartneriba.lv, pastāstot, kā Tu kop latviešu tradīcijas, kā senās lietas tiek pasniegtas mūsdienās un kāpēc tieši Tevi būtu jāizvēlas šajā braucienā.

Gadījumā, ja tiek saņemti vairāk kā 5 pieteikumi, Aizkraukles rajona partnerība patur tiesības izvēlēties atbilstošākos pretendentus braucienam.

Gaidīšu pieteikumus līdz 2019.gada 24.oktobrim!

Sazināšos ar izvēlētajiem kandidātiem.

Papildus informācija pie projekta vadītājas Ilvijas Ašmanes pa tālr. 28367981.

 

Komentāru nav
Pievienot komentāru
Tuvākie notikumi
Visi