Uzlabo treniņu iespējas un drošību

25.07.2018.

Koknesē aktīvi notiek sporta infrastruktūras pilnveidošana. Par to rūpējas arī biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”, kas sadarbībā ar Aizkraukles rajona partnerību un Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai guva atbalstu projektam “Sporta infrastruktūras uzlabošana Kokneses novadā”. Tas īstenots novada sporta centrā Parka ielā 27.

Biedrības “Kokneses sporta veterānu klubs” pārstāvis Dāvis Kalniņš pastāstīja, ka projekts bija iecerēts, lai uzlabotu sportošanas iespējas Koknesē. Ar saņemto finansējumu iekārtoti sporta laukumi, iegādāts sporta inventārs un aprīkojums, tādējādi nodrošinot iedzīvotājiem augstvērtīgākas sportošanas un trenēšanās iespējas. Iegādāti dažādi ļoti noderīgi palīglīdzekļi — polsteri tērauda stabiem volejbolā, krosovers, sols muguras atliekšanai, trenažieri kāju saliekšanai guļus, kāju iztaisnošanai, spiešanai ar kājām, krūšu un plecu zonai, līdzsvaram, kā arī olimpiskais stienis, treniņu barjeras, volejbola tīkla antenas, pārvietojamās tribīnes, aizsargtīkla stabi, sols spiešanai guļus, aizsargtīkls, bumbu grozs, spēlētāju maiņas numuri, sols vēdera preses trenēšanai un volejbola tīkls sacensībām. Tam visam piešķirtais publiskais finansējums bija 17 458,98 eiro.

— Iegādātais inventārs ir Kokneses sporta centrā, un to katru dienu izmanto dažādas iedzīvotāju grupas — skolēni, sporta skolas audzēkņi un arī iedzīvotāji savā brīvajā laikā. Ar šo atbalstu varējām nopirkt lietas, kas ļoti nepieciešamas, bet līdzekļu trūkuma dēļ līdz šim izpalika. Viena no tādām ir pārvietojamās tribīnes, jo līdz šim stadionā nebija daudz sēdvietu. Ja notika sacensības, līdzjutējiem un skatītājiem vajadzēja stāvēt tālāk. Tagad viņi var ērti vērot spēles. Tribīnes noder arī citiem pasākumiem, ko rīko sporta centrā, — stāsta Dāvis Kalniņš.

Viņš piebilda, ka par pašu līdzekļiem diez vai būtu varējuši iegādāties tribīnes un citas lietas, jo vienmēr jau ir citas steidzamākas vajadzības, bet projekts deva šādu iespēju, un visi par to ir priecīgi. Tā kā Koknesē aktīvi nodarbojas ar volejbolu, būtiski papildinājumi ir arī volejbola laukumam. Piemēram, polsteri tērauda stabiem, tīkla antenas un cits aprīkojums, kas uzlabo sportistu drošību treniņos un sacensībās.

Iecienīti arī trenažieri, un to zāle regulāri ir noslogota. Tā kā Koknesē arvien lielāku popularitāti iegūst pauerliftings, sportisti izmanto tos saviem treniņiem, kā arī citu apmācīšanai šajā sporta veidā.

Veidojot šo projektu, bija vēlme ne tikai dažādot un uzlabot piedāvājumu, bet arī piesaistīt jaunus apmeklētājus, kas biedrībai ir būtiski izdevies.

 

Sporta infrastruktūras uzlabošana Kokneses novadā.

Kopējās attiecināmās izmaksas — 19398,87 EUR, apstiprinātais publiskais finansējums — 17458,98 EUR.

Tuvākie notikumi
Visi