Āra trenažieri piemēroti ikvienam

25.07.2018.

Jaunu iespēju Kokneses vidusskolas stadiona apmeklētājiem radījusi biedrība “Koknesei”, ar Aizkraukles rajona partnerības atbalstu īstenojot projektu “Vingro vesels!” Eiropas Savienības LEADER programmā. Stadiona malā ierīkoti septiņi āra trenažieri un krāsains bērnu laukumiņš. To ikdienā izmanto ne tikai sportisti, bet arī citi interesenti, tādējādi aktīvi pavadot savu brīvo laiku.

Biedrības “Koknesei” vadītāja Dace Grīsle teic, ka ideja par šādiem trenažieriem bijusi jau sen. Tā ir iespēja ikvienam iedzīvotājam veikt fiziskās aktivitātes, arī bez īpašas sagatavotības. Trenažieri piemēroti visu vecumu sievietēm, jauniešiem un senioriem, neradot lielu slodzi ķermenim. To var novērot arī ikdienā —  trenažieru laukumā rosās gan bērni, gan pieaugušie. Daudzi turp dodas katru dienu, un cilvēki atzinuši, ka šāda slodze viņiem ir vispiemērotākā —  vingrot ir viegli un efektīvi.

Āra trenažieru laukums lieliski arī papildina Kokneses sporta kompleksu, kur ir stadions, bumbu spēļu laukumi, vingrošanas rīki un skeitparks. Izmantojot vienu, rodas vēlme izmēģināt vēl ko. Turklāt pieaugušie var to darīt kopā ar saviem bērniem vai mazbērniem, kuri stadionā trenējas citos sporta veidos. Āra trenažieru konstrukcijas spēj darboties arī ziemā, tāpēc sportiskas nodarbības svaigā gaisā Koknesē iespējamas visu gadu!

Šī vieta ir lieliska jaunajiem vecākiem, kuri var izmantot trenažierus, bet bērni spēlēties līdzās esošajā laukumiņā, kur ir arī smilšu kaste. Līdz ar to bērni ir drošībā, kamēr vecāki sporto. Trenažieru iekārtas ir vizuāli pievilcīgas un iederas vidē.

Aizkraukles rajona partnerības projektu konkursā publiskais finansējums šim projektam  bija15 957,94 eiro.

 

Vingro vesels!

Kopējās attiecināmās izmaksas — 17 731 EUR, apstirpinātais publiskais finansējums — 15 957 EUR.

Tuvākie notikumi
Visi